Příchuť Flavormonks 10ml Tobacco Bastards No.13 Cohiba

Velmi lehká tabáková příchuť s jemným ořechový a lehce kouřovým tabákem, která je doladěná opečeným karamelem a krémovým burbonem.... Prémiová řada přírodních tabákových příchutí od předního belgického výrobce Flavormonks.  Výroba probíhá za nejpřísnějších hygienických standardů ve farmaceutické laboratoři. Jedná se o koncentrát, který se kape do báze. Příchuť může být použita pouze jako aroma do bází....nejedná se o hotový liquid. 
Zobrazit více
60 %
119 Kč
Dočasně nedostupné

Hlídat dostupnost produktu

katalogové číslo: FLAVOR-FMON-TOB-COHIBA
záruka:24 měsíců
cena bez DPH:98 Kč
Nejnovější recenze
Všechny recenze
Ověřený zákazník
23.03.2023
Skoro tři týdny uzrává, ale je tam cítit jakoby jar na nádobí nebo něco takového. Ještě počkám...
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze
Recenze1
Prémiová řada přírodních tabákových příchutí.
 
Belgická společnost Flavormonks je malý rodinný podnik s tradicí, který se více než 80 let specializuje na výrobu vysoce kvalitních koncentrovaných příchutí pro potravinářský průmysl a to vše řemeslnou cestou. Kompletně vyráběny v Belgii. Vynikají celou řadou skvělých koncentrovaných příchutí, které jsou ve světě unikátní. Jsou vyráběné ručně z čerstvých koncentrátů podle nejvyšších norem potravinářské kvality a při výrobě jsou dodržovány ty nejpřísnější hygienické standardy. Hlavním cílem výrobce je poskytnou příchutě v co nejvyšší přírodní kvalitě.
 
Výroba probíhá za nejpřísnějších hygienických standardů ve farmaceutické laboratoři. Jedná se o koncentrát, který se kape do báze. Příchuť může být použita pouze jako aroma do bází, nejedná se o hotový liquid. Doporučené dávko
 
Příchuť:
Velmi lehká tabáková příchuť s jemným ořechový a lehce kouřovým tabákem, která je doladěná opečeným karamelem a krémovým burbonem.
 
Objem:
10 ml
 
Vyrobeno v Belgii
Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
60 %
5
0x
4
0x
3
1x
2
0x
1
0x
Skoro tři týdny uzrává, ale je tam cítit jakoby jar na nádobí nebo něco takového. Ještě počkám...
Přidat recenzi

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací ZDE
Souhlasím
X