Zelené jablko

ELECTRA E-liquid Zelené jablko 10ml, Síla nikotinu 20mg

Náplň vznikla jako výsledek pečlivých výzkumů a testování složení jednotlivých ingrediencí, tedy obsahu a jejich vzájemného poměru tak, aby docházelo k maximálnímu senzorickému uspokojení uživatele.
Zobrazit více
92 %
42 Kč
Dočasně nedostupné

Hlídat dostupnost produktu

katalogové číslo: LIQ-ELE-GAPPLE-10-20
výrobce:Ecoliquid
cena bez DPH:35 Kč
Nejnovější recenze
Všechny recenze
Recenze z externí služby
14.09.2020
DOBRA CENA
popis
parametry
soubory a odkazy
diskuze
Recenze2
Náplň vznikla jako výsledek pečlivých výzkumů a testování složení jednotlivých ingrediencí, tedy obsahu a jejich vzájemného poměru tak, aby docházelo k maximálnímu senzorickému uspokojení uživatele (placebo efektu), případně i uspokojení nikotinového deficitu.
Základ tvoří monopropylen-glykol a potravinářský glycerin. Základ je obohacen přesně definovaným množstvím nikotinu, které je u každé šarže ověřováno analýzou v nezávislé chemické laboratoři pracující v režimu platné akreditace pro standardní operační postup stanovení nikotinu.
 
Pro chuťový a čichový zážitek uživatele inhalátoru je směs ještě obohacena aromatickými látkami, jedná se o aromata v potravinářské či medicínské kvalitě, která jsou vyráběna s tou nejvyšší kvalitou s důrazem na maximální přiblížení se přírodní molekule. V závislosti na receptuře pak směs může obsahovat i menší procento vody, alkoholu a organických kyselin.
Všechny tyto přísady splňují přísná kritéria zdravotní nezávadnosti. Každá šarže našeho výrobku - ELECTRA je testována a vyrobena z těch nejvybranějších surovin.
 
Příchuť:
Zelené jablko
 
Intenzita nikotinu:
0mg, 3mg, 6mg, 12mg, 18mg, 20mg
 
Poměr:
60PG/40VG
 
Objem:
10 ml
 
Upozornění
 
Tento výrobek obsahuje nikotin a je nevhodný pro těhotné ženy a kojící matky. Zákaz prodeje osobám mladším 18ti let. Uchovávejte mimo dosah dětí.
 
Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
92 %
5
4x
4
0x
3
1x
2
0x
1
0x
DOBRA CENA
+
Cena
Přidat recenzi

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací ZDE
Souhlasím
X